- Wiek: 26 lat
- Miejsce urodzenia: Rybnik
- Miejscowość zamieszkania: Przegędza
- Wykształcenie: Wyższe. Zdobyłam tytuł magistra inżyniera Mechaniki i Budowy Maszyn na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dodatkowo ukończyłam również studia magisterskie z Inżynierii Metali Nieżelaznych również na AGH.
- Zawód: Inżynier Projektu w Dziale Inwestycyjnym
- Hobby, sposób na spędzanie wolnego czasu:
Kino studyjne, sporty wodne, kolekcjonowanie ceramiki Bolesławiec. - Pełnione do tej pory funkcje publiczne i społeczne:
Jako studentka byłam członkiem koła naukowego, gdzie organizowałam konferencje naukowe.
Teraz pragnę wykorzystać nabyte umiejętności w społeczności lokalnej, aby przyczynić się do jej rozwoju poprzez moje doświadczenie i zaangażowanie. - Mój największy sukces:
Dotychczas za swój największy sukces uważam rolę głównego koordynatora organizacji międzynarodowej konferencji naukowej. - Cechy charakteru:
Jestem wytrwała w dążeniu do celów, pracowita i konsekwentna. W kontaktach międzyludzkich jestem otwarta i pogodna. - Dlaczego kandyduję:
Dzięki pracy zawodowej zdobyłam niezbędne doświadczenie w przeprowadzaniu inwestycji, chciałabym je również wykorzystać na rzecz rozwoju naszej gminy. W Radzie byłabym głosem każdego pokolenia, również osób młodszych, których potrzeby są mi bliskie. Bardzo zależy mi na stworzeniu przestrzeni oraz okazji do spotykania się osób również w mniejszych miejscowościach, aktywizując i zrzeszając ze sobą osoby w każdym wieku. - Najważniejsze punkty mojego programu
- Utworzenie dodatkowych miejsc parkingowych dla Szkoły Podstawowej w Przegędzy.
- Zwiększenie bezpieczeństwa pieszych przez rozwój oświetlenia i chodników.
- Dalsza poprawa infrastruktury drogowej – w szczególności remonty mocno obciążanych bocznych dróg ze względu na remont ulicy Mikołowskiej.
- Wsparcie istniejących stowarzyszeń oraz wspomaganie rozwoju nowych.
- Wspieranie inicjatyw społecznych i integracja mieszkańców, w tym: dyskusyjny klub filmowy w gminie, organizacja wspólnych aktywności fizycznych, kreatywne zajęcia dla najmłodszych oraz organizacja okazjonalnych zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sołectwach.